MIÉRT ne adományozzunk, ha tehetjük?
                    
                
                                A Maros Megyei Ifjúsági Egyeztető Tanács (MIET – MIÉRT-tagszervezet) karitatív akcióval készült karácsonyra. 
                                
	A Maros Megyei Ifjúsági Egyeztető Tanács (MIET – MIÉRT-tagszervezet) karitatív akcióval készült karácsonyra.
	Élelmiszer és ruhanemű adományozásával rászoruló gyerekeket segítettek.
	A magyardellői Timulazu Egyesület gondozásában lévő fiatalokhoz kerültek a javak. A jólelkű adakozók jóvoltából három zsák ruházati cikk és több mint száz kilogramm élelmiszer gyűlt össze.
	Ifj. Birtalan István, a MIET elnöke hangsúlyozta, fontos az ilyen és ehhez hasonló szervezetek működése, hiszen sokat segítenek a fiatalok beilleszkedésében, jövőjükre nézve pedig a munkakeresésben, az itthon maradásban.
	Leszögezte, az adomány jó helyre került, és bízik abban, hogy ezáltal boldogabb és meghittebb ünnepük lesz a rászoruló fiataloknak.
	MIET-sajtóiroda