2021. január 20., szerda

Hiteles tájékoztatás, közösségformáló vélemények

Marosvásárhely

November 27., péntek:

* 18.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Chindia Târgovişte – Nagyszebeni Hermannstadt (Románia-kupa, tizenhatoddöntő)

* 20.45 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Bukaresti Progresul Spartac – CSU Craiova (Románia-kupa, tizenhatoddöntő)

* 21.00 óra, M4 Sport: Újpest FC – Paksi FC (NB I, 12. forduló)

November 28., szombat:

* 11.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Turris-Oltul Turnu Măgurele – Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK (Románia-kupa, tizenhatoddöntő)

* 13.15 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Universitatea Craiova – Temesvári ASU Politehnica (Románia-kupa, tizenhatoddöntő)

* 15.30 óra, M4 Sport+: Kisvárda Master Good – Budafoki MTE (NB I, 12. forduló)

* 17.50 óra, M4 Sport+: MOL Fehérvár FC – Zalaegerszegi TE FC (NB I, 12. forduló)

* 18.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Karácsonkői Ceahlăul – Petrolul Ploieşti (Románia-kupa, tizenhatoddöntő)

* 20.30 óra, M4 Sport: Ferencvárosi TC – MTK Budapest (NB I, 12. forduló)

* 20.45 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Bukaresti Dinamo – Konstancai Viitorul (Románia-kupa, tizenhatoddöntő)

November 29., vasárnap:

* 12.15 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Temesvári Ripensia – Gyurgyevói Astra (Románia-kupa, tizenhatoddöntő)

* 15.00 óra, M4 Sport+: Mezőkövesd Zsóry FC – Diósgyőri VTK (NB I, 12. forduló)

* 17.15 óra, M4 Sport+: Szombathelyi Haladás – Debreceni VSC (NB II, 19. forduló)

* 17.30 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: FC Voluntari – Medgyesi Gaz Metan (Románia-kupa, tizenhatoddöntő)

* 19.45 óra, M4 Sport: Budapest Honvéd FC – Puskás Akadémia FC (NB I, 12. forduló)

* 20.30 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Jászvásári CSM Politehnica – Kolozsvári CFR (Románia-kupa, tizenhatoddöntő)

November 30., hétfő:

* 18.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: FK Csíkszereda – Aradi UTA (Románia-kupa, tizenhatoddöntő)

* 20.45 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Bodzavásári Gloria – Bukaresti FCSB (Románia-kupa, tizenhatoddöntő)