Sallai Roland góllal járult hozzá az SC Freiburg 3-2-es győzelméhez a görög Olimpiakosz otthonában a labdarúgó Európa-liga csoportkörének első fordulójában, csütörtökön.

A magyar válogatott játékos a kilencedik percben az ellenfél térfelén lecsapott egy eladott labdára, és a kapus mellett magabiztosan a hálóba lőtte. Sallait a 75. percben cserélték le, és a helyére beállt Maximilian Philipp szerezte a német együttes győztes gólját a 86. percben.

Sós Bence csapata, a Topolya SC 3-1-re kikapott az Európa-konferencialiga-címvédő West Ham United otthonában. A magyar futballista a cseresorból nézte végig a londoni találkozót.