Az 1. liga nyolcadik fordulójában is alulmaradt az ACS Marosvásárhely női labdarúgócsapata, így továbbra is pont nélkül sereghajtó a tabellán. Mi több, ezúttal sem sikerült gólt rúgnia, az ellenfél, a Besztercei Gloria 3-0-ra nyert. Így nyolc forduló után is egyetlen szerzett találattal marad, a kapott gólok tekintetében viszont már 36-nál tart, ami mérkőzésenként 4,5-öt jelent...

Kedden a marosvásárhelyi csapat a Temesvári Politehnica vendége lesz, amely ellen az egyetlen gólját szerezte, vasárnap pedig a Nagykomlósi Banat Girls csapatát fogadja.

Női labdarúgó Szuperliga, 8. forduló: Kolozsvári FCU – Nagykomlósi Banat Girls 1-1, ACS Marosvásárhely – Beszterce-Naszódi Gloria 2018 0-3, Konstancai FCV Farul – CSM Alexandria 5-0, FK Csíkszereda – Temesvári Politehnica 3-3.

A magyar válogatott döntetlent játszott Belfastban

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-es döntetlent játszott Észak-Írország vendégeként a Nemzetek Ligája B divíziójában, Belfastban. Zeller az 56. percben vezetéshez juttatta csapatát, a házigazdák Maxvell 80. percben szerzett találatával egyenlítettek. A döntetlennel Magyarország megőrizte második helyét a kvartett tabelláján.
Az ugyancsak a B divízióban érdekelt román együttes 1-0-ra kikapott Szlovákiában. Az alakulat továbbra is nyeretlen, és kvartettje utolsó helyén áll 1 ponttal.