Magabiztosan nyert a sereghajtó Galaci Universitatea ellen az ACS Marosvásárhely női labdarúgó-csapata az 1. liga alsóházának 2. fordulójában. Az első félidőben Adorjáni góljával vezetést szerzett a házigazda, szünet után pedig egy öngóllal növelte az előnyét. Noha több gólt nem tudott rúgni, a három pont egyáltalán nem forgott veszélyben, az ellenfélnek gyakorlatilag nem volt helyzete a meccs során. Ezzel a győzelemmel a csapat megerősítette a 2. helyét az alsóházban, ami összesítésben a 8. helyet jelenti, és gyakorlatilag már nem veszélyezteti a kiesés, a célkitűzése az lehet, hogy az alsóház első, összesítésben a 7. helyet vegye célba. Ezt pillanatnyilag a CSM Alexandria foglalja el, amely három ponttal többet gyűjtött eddig, és egy meccsel kevesebbet játszott.

Az ACS Marosvásárhely vasárnap Nagybányára látogat.

Női labdarúgó 1. liga, rájátszás:

* felsőház, 2. forduló: Temesvári Politehnica – FK Csíkszereda 2-0, Bukaresti Carmen – Resicabányai Banat Girls 2-0, Székelyudvarhelyi Vasas Femina – Kolozsvári FC Universitatea 0-5.

* alsóház, 2. forduló: Bukaresti Fair Play – CSM Alexandria 0-4, Aradi Piros Security – Nagybányai FF 0-1, ACS Marosvásárhely – Galaci Universitatea 2-0.